Offerte aanvragen

Krijg je niet gevonden wat je zoekt op onze site? Wil je zakelijk, of voor meerdere personen een onderzoek laten uitvoeren? Vraag dan een offerte aan, zodat wij met je mee kunnen.

Terug

  • Proteine S-100
  • Proteine S-100

Proteine S-100

    Deze test meet een eventueel tekort aan Proteïne S (meestal aangeboren), zodat er een verminderde remming is van de bloedstolling. Dit leidt tot een verhoogde kans op trombose. Proteïne S is een vitamine K afhankelijk eiwit dat door de lever wordt gemaa

    62,50

    + 21,90 eenmalig prikkosten per bestelling
    Bekijk de video voor meer informatie

    Toelichting

    Voor deze test is een bloedafname vanuit een ader nodig. Afname gebeurt via een prikpost bij jou in de buurt. Bij iedere bestelling hoeft maar 1 keer een bloedafname besteld te worden, zelfs als je meerdere tests bestelt.

    De kosten voor de bloedafname bij de prikpost inclusief testkit en verzendkosten bedragen € 21,90.

    Kom je er niet uit? Neem dan contact op met onzeklantenservice.

    Aan verlanglijst toevoegen

    Koop nu, betaal later

    • Geen verwijzing nodig van je huisarts
    • Stel zelf je onderzoek samen
    • Prikpunten in heel Nederland

    1853 beoordelingen

    Placeholder8,9/10
    10/10

    Monique

    Heel fijne instantie. Ik laat jaarlijks een volledige check doen en ben zeer tevreden. Resultaat van de test komt snel en klantenservice goed bereikbaar.

    10/10

    Denise

    Super snel, na een week al de uitslag ontvangen van uitgebreid bloedonderzoek

    Productomschrijving

    Proteine S-100

    Deze bloedtest meet een eventueel tekort aan Proteïne S (meestal aangeboren), zodat er een verminderde remming is van de bloedstolling. Dit leidt tot een verhoogde kans op trombose.

    Proteïne S is een vitamine K afhankelijk eiwit dat door de lever wordt gemaakt. Het is een co-factor voor het enzyme Proteïne C dat in geactiveerde vorm twee stollingsfactoren kan inactiveren (Factor Va en Factor VIIIa). Proteïne C heeft Proteïne S als co-factor nodig en kan dus alleen efficiënt werken wanneer ook Proteïne S goed aanwezig is.

    Benodigd materiaal: 1 ml Citraat-Plasma

    Methode EIA

    Lees meerLees minder

    Reviews

    Recent bekeken

      • Proteine S-100

      Proteine S-100

      € 62,50

      Deze test meet een eventueel tekort aan Proteïne S (meestal aangeboren), zodat er een ve...

    Vergelijk producten Verwijder alle producten

    You can compare a maximum of 3 products

      Hide compare box