Offerte aanvragen

Krijg je niet gevonden wat je zoekt op onze site? Wil je zakelijk, of voor meerdere personen een onderzoek laten uitvoeren? Vraag dan een offerte aan, zodat wij met je mee kunnen.

Terug

  • Toxocara Hondenspoelworm canis IgG Blottest

Toxocara Hondenspoelworm canis IgG Blottest

    De en hondenspoelworm en is een vrij lange en parasitaire en rondworm en die voorkomt in de darmen honden.

    74,-

    + 21,90 eenmalig prikkosten per bestelling
    Bekijk de video voor meer informatie

    Toelichting

    Voor deze test is een bloedafname vanuit een ader nodig. Afname gebeurt via een prikpost bij jou in de buurt. Bij iedere bestelling hoeft maar 1 keer een bloedafname besteld te worden, zelfs als je meerdere tests bestelt.

    De kosten voor de bloedafname bij de prikpost inclusief testkit en verzendkosten bedragen € 21,90.

    Kom je er niet uit? Neem dan contact op met onzeklantenservice.

    Toevoegen aan winkelwagen Aan verlanglijst toevoegen

    Koop nu, betaal later

    • Geen verwijzing nodig van je huisarts
    • Stel zelf je onderzoek samen
    • Prikpunten in heel Nederland

    1853 beoordelingen

    Placeholder8,9/10
    10/10

    Monique

    Heel fijne instantie. Ik laat jaarlijks een volledige check doen en ben zeer tevreden. Resultaat van de test komt snel en klantenservice goed bereikbaar.

    10/10

    Denise

    Super snel, na een week al de uitslag ontvangen van uitgebreid bloedonderzoek

    Productomschrijving

    Toxocara Hondenspoelworm canis IgG Blottest

    Met de Toxocara canis bloedtest kun je eenvoudig vaststellen of er sprake is van een infectie met de parasiet Toxocara canis. Deze test maakt gebruik van de blottestmethode, een innovatieve en snelle techniek die specifiek de aanwezigheid van antistoffen tegen Toxocara canis in het bloed detecteert.

    Wat is de Blottestmethode?

    • De blottestmethode is een diagnostische techniek waarbij het bloedmonster van de patiënt wordt getest op de aanwezigheid van specifieke IgGantistoffen die het immuunsysteem aanmaakt bij een infectie met Toxocara canis.

    • Deze methode is snel en betrouwbaar, en het biedt een eenvoudige manier om de infectie op te sporen zonder dat er complexe procedures nodig zijn.

    Wat wordt er getest?

    • De test meet IgG anti-Toxocara-antistoffen in het bloed. De aanwezigheid van deze antistoffen duidt op een besmetting met de parasiet, zelfs als er nog geen symptomen aanwezig zijn.

    • Een positieve uitslag kan wijzen op een recente of eerdere infectie met Toxocara canis, een parasiet die vaak wordt overgedragen van honden op mensen, vooral kinderen die in contact komen met hondenontlasting of vervuilde grond.

    Lees meerLees minder

    Reviews

    Recent bekeken

      • Toxocara Canis IgG Blottest

      Toxocara Canis IgG Blottest

      € 74,-

      De en hondenspoelworm en is een vrij lange en parasitaire en rondworm en die voorkom...

    Vergelijk producten Verwijder alle producten

    You can compare a maximum of 3 products

      Hide compare box